FJM, R32, Inverter HP, 5-port, 10kW

Czynnik chłodniczy R32 Sprężarka Twin BLDC Sprężarka Digital Inverter
Wydajność 10 kW
Czynnik chłodniczy R32

Urządzenie wykorzystuje nowy czynnik chłodniczy R32, o potencjale niszczenia warstwy ozonowej (ODP) równym zeru oraz potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) niższym od tradycyjnych czynników chłodniczych, a zatem jest on bardziej przyjazny dla środowiska*.

 

 

 

 


 

FJM, R32, Inverter HP, 3-port, 6.8kW

Czynnik chłodniczy R32 Sprężarka Twin BLDC Sprężarka Digital Inverter
Wydajność 6.8 kW
Wysoka wydajność dzięki sprężarce Twin BLDC
Sprężarka Twin BLDC

Kluczowym elementem systemu multisplit (FJM) jest zaawansowana technologiczne sprężarka. Jednostkę zewnętrzną wyposażono w podwójną sprężarkę z silnikiem bezszczotkowym (BLDC) cechującą się wysoką wydajnością i niezawodną pracą.

 

 

 


 

FJM, R32, Wind-Free, 1-Way ,Heat Pump, 3.5kW

Wind-Free™ Daleki zasięg
Wydajność 3.5 kW
Koniec z zimnymi podmuchami powietrza
Wind-Free™

Rozwiązanie Wind-Free™ firmy Samsung wykorzystuje 10 tysięcy mikrootworów, aby delikatnie i równomiernie rozprowadzić powietrze w całym pomieszczeniu, zapewniając komfortowy poziom chłodzenia bez zimnych podmuchów. Dzięki temu nie jest Ci ani za gorąco, ani za zimno.

 

 

 


 

FJM, R32, Wind-Free, 4-Way Mini, (600x600), Heat Pump, 5.2kW

Wind-Free™
Wydajność 5,2 kW
Koniec z zimnymi podmuchami powietrza
Wind-Free™

Rozwiązanie Wind-Free™ firmy Samsung wykorzystuje 15 672 mikrootworów, aby delikatnie i równomiernie rozprowadzić powietrze w całym pomieszczeniu, zapewniając komfortowy poziom chłodzenia bez zimnych podmuchów.

 

 


 

FJM, Klimatyzator ścienny A3050, Inverter HP, Wifi, Easy Filter

pl ac fjm4

 

 

Nowy klimatyzator Samsung łączy efektywne chłodzenie, komfort i troskę o zdrowie z niezwykłą formą trójkąta nadaną jednostce wewnętrznej. Unikalne wzornictwo i parametry techniczne zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort, a bogactwo inteligentnych rozwiązań sprawia, że klimatyzator będzie spełniał najwyższe oczekiwania, nie tylko dziś, ale jeszcze przez wiele lat. Oto definicja prawdziwej innowacji. Unikalna obudowa w kształcie trójkąta zwiększa wydajność klimatyzatora, przepływ chłodnego powietrza, a także zasięg nadmuchu* w pomieszczeniu.

 

 

 


 

FJM, Klimatyzator ścienny A3050, Inverter HP, Wifi, Easy Filter, 24K BTU

Trójkątna obudowa zapewniająca dużą moc chłodzenia Szybsze chłodzenie o większym zasięgu nadmuchu Chłodzi szybko, a potem komfortowo
Klimatyzator Samsung został zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić wyjątkową wydajność. Ten wyjątkowy trójkątny model został wyposażony w szerszy wlot, aby możliwe było zaciągnięcie większej ilości powietrza. Zwiększona szerokość, poprawiony kąt nawiewu z dodatkowymi kierownicami w kształcie litery V oraz większy wentylator zapewniają szybsze chłodzenie i przepływ powietrza i rozprzestrzenienie go na większej powierzchni*. Dzięki temu odświeżająco chłodne powietrze dociera do najdalszych zakamarków pomieszczenia.
 
 
 

 

FJM, Klimatyzator ścienny Maldives, Inverter HP, bez Easy Filter


Inteligentne działanie. Oszczędność energii. Szybkie chłodzenie Utrzymuje czyste powietrze
 
Inteligentne działanie. Oszczędność energii.

Energooszczędny cyfrowy inwerter z technologią 8-Pole utrzymuje żądaną temperaturę bez konieczności częstego włączania i wyłączania urządzenia. Zużywa zatem mniej energii* i zapewnia komfort przez długi czas.

Szybkie chłodzenie

Tryb szybkiego chłodzenia na 30 minut przełącza sprężarkę i wentylator na maksymalne obroty*. Dodatkowo cyfrowy inwerter 8-Pole umożliwia szybkie osiągnięcie maksymalnej częstotliwości przy uruchamianiu.

Utrzymuje czyste powietrze

Filtr 3 Care zapewnia czyste powietrze i wnętrze jednostki. Wychwytuje nie tylko kurz, ale i do 99% niektórych wirusów, bakterii i alergenów*, które przechodzą przez jego gęstą siatkę.

 


 

FJM, Klimatyzator ścienny A3050, Good1, Inverter HP, Wifi, 12K BTU

pl ac fjm7

 
Wydajność 12K BTU/h
Sprężarka Digital Inverter również zwiększa wydajność i energooszczędność klimatyzatora.** System Virus Doctor oraz filtr Easy Filter eliminują kurz, zanieczyszczenia, alergeny, bakterie i wirusy*** — w pierwszej kolejności za pomocą filtra, a następnie za pomocą jonizatora Virus Doctor.
Chłodzi szybciej, dalej i szerzej

Klimatyzator Samsung zaprojektowano od podstaw tak, aby był nadzwyczaj efektywny. Dzięki technologii Triangle Design klimatyzator posiada dużą powierzchnię ssącą, co zwiększa ilość zasysanego powietrza oraz zmniejsza prędkość napływu. Większa powierzchnia nawiewu, poprawiony kąt wylotu, dodatkowe lamele w kształcie litery V oraz większy wirnik wentylatora także przyczyniają się do szybszego chłodzenia i większego zasięgu nadmuchu powietrza*. Dzięki technologii Triangle Design chłodne powietrze dociera do każdego miejsca pomieszczenia. * Testowane na modelu AR09HSFSBWK. W porównaniu z modelem konwencjonalnym Samsung AQV09TWS

 


 

FJM, Klimatyzator ścienny A3050, Good2, Inverter HP, Wifi, 12K BTU


 
Wydajność 12K BTU/h

pl ac fjm8

Funkcja 2 Step Cooling łączy błyskawiczne chłodzenie z komfortem użytkowania

Klimatyzator Samsung szybko schładza powietrze używając trybu Fast Cool, a następnie automatycznie przełącza się w tryb Comfort Cool, by utrzymać żądaną temperaturę powietrza. Dzięki temu nie będzie Ci zimno, ani też nie będziesz musiał ręcznie zmieniać ustawień lub włączać i wyłączać klimatyzatora, aby utrzymać właściwą temperaturę.

Inteligentne działanie. Oszczędność energii

Klimatyzator Samsung jest wyposażony w energooszczędną sprężarkę Digital Inverter ze współczynnikiem EER 10.1. Sprężarka jest w stanie utrzymywać żądaną temperaturę bez częstego wyłączania i włączania klimatyzatora, co powoduje dużo mniejsze zużycie energii.

footer_logo

Address: 45-570 Opole, ul. Jana Szczeszyńskiego 7
Phone: +48  664 617 795