Mission Xtreme

Doskonała efektywność energetyczna nawet przy ekstremalnych warunkach zewnętrznych. Mission Xtreme to gwarancja najwyższego komfortu w pomieszczeniu zarówno latem, jak i zimą.Mission

Dostępne modele o WYDAJNOŚCI chłodniczej: 2.5 / 3.4 / 5.4 / 7.0 kW

Wydajna praca urządzeń do temperatury zewnętrznej poniżej -30˚C to komfort w pomieszczeniu nawet w najzimniejsze dni w roku. Jednostki zewnętrzne wyposażono w grzałkę tacy skroplin i funkcję inteligentnego defrostu, a wymiennik pokryto powłoką hydrofilową w celu zwiększenia sprawności pracy w skrajnie niskich temperaturach powietrza zewnętrznego.

W trybie grzania urządzenie utrzymuje w pomieszczeniu temperaturę dyżurną 8°C. Zabezpiecza to pomieszczenia przed znacznym wychłodzeniem podczas dłuższych nieobecności użytkownika w czasie zimy.

Mission Xtreme posiada funkcję samooczyszczenia, która obejmuje czyszczenie wymiennika ciepła jednostki wewnętrznej poprzez jego osuszenie po pracy w trybie chłodzenia. Z kolei w jednostce zewnętrznej odbywa się to poprzez włączenie wentylatora w kierunku przeciwnym do pracy standardowej.


Blanc

Blanc to eleganckie i kompaktowe klimatyzatory ścienne wyposażone w kilka trybów pracy ekonomicznej dla zapewnienia energooszczędnej pracy i optymalnych warunków w pomieszczeniu.Blanc1

Dostępne modele o WYDAJNOŚCI chłodniczej: 2.6 / 3.5 / 5.2 / 7.0 kW

Poczuj się komfortowo w zaledwie 30 sek. Teraz możesz osiągnąć żądany efekt chłodzenia, w czasie o połowę krótszym od standardowego. Super silny nawiew szybko schłodzi Twoje pomieszczenie nawet do 17°C.

Możesz zapewnić świeże i zdrowe powietrze w swoim pomieszczeniu, dzięki wbudowanemu w klimatyzator jonizatorowi powietrza. Uwalniając jony ujemne i dodatnie eliminuje z otoczenia nieprzyjemne zapachy, kurz, dym i pyłki.

Funkcja ECO automatycznie dostosowuje prędkość przepływu przez jednostkę wewnętrzną i nastawę temperatury, celem osiągnięcia maksymalnie efektywnej energetycznie pracy urządzenia. Pobór energii elektrycznej zostaje znacząco ograniczony, co daje ponad 60% oszczędności w porównaniu do standardowej pracy klimatyzatora.

 


Mission Smart

To lider w swojej klasie pod względem wysokiej efektywności energetycznej i nieprzeciętnych parametrów pracy. Całość zamknięta jest w nowoczesnej, białej obudowie.

Dostępne modele o WYDAJNOŚCI chłodniczej: 2.5 / 3.4 / 5.4 / 7.0 kWMissionS

Od dziś możesz sterować swoim klimatyzatorem z każdego miejsca na ziemi! Dzięki niewielkiemu adapterowi (wielkości pendrive) w dowolnym momencie można dodać funkcję sterowania WiFi, umożliwiającą kontrolę klimatyzatora za pomocą np. tabletu czy smartfona. 

Tryb GEAR daje możliwość regulacji pracy sprężarki oraz temperatury nawiewanego powietrza tak, by kontrolować zużycie energii i decydować o maksymalnym poziomie intensywności pracy urządzenia.

Jednostka ścienna posiada funkcję FOLLOW ME. Czujnik temperatury został wbudowany w pilot bezprzewodowy. Dzięki temu pomiar temperatury może być dokonany bliżej Ciebie, a praca klimatyzatora dokładniej dopasowana do faktycznych warunków, jakie panują w pomieszczeniu.

 


Xtreme Save

Nowoczesny klimatyzator ścienny serii Xtreme Save charakteryzuje prosta linia designu, która dzięki klasyce idealnie pasuje do każdego pomieszczenia. Wysoka efektywność energetyczna urządzeń zapewnia minimalny pobór energii elektrycznej i maksymalne oszczędności.XtremeSave

Dostępne modele o WYDAJNOŚCI chłodniczej: 2.6 / 3.5 / 5.3 / 7.0 kW

Nowoczesny klimatyzator ścienny serii Xtreme Save charakteryzuje prosta linia designu, która dzięki klasyce idealnie pasuje do każdego pomieszczenia. Wysoka efektywność energetyczna urządzeń - klasa A+++ zapewnia minimalny pobór energii elektrycznej i maksymalne oszczędności.

Zapewnij świeże i czyste powietrze w pomieszczeniu. Podwójny system filtracji dokładnie eliminuje szkodliwe substancje w dwóch etapach: najpierw poprzez filtr wstępny wysokiej gęstości, a następnie filtr dokładny – wyłapujący mikropył o cząsteczkach powyżej 0,3 μm. Dodatkowo urządzenia posiadają jonizator powietrza, który uwalniając jony ujemne i dodatnie, eliminuje z otoczenia nieprzyjemne zapachy, kurz, dym i pyłki.

Jednostka jest ekstremalnie energooszczędna. Po wybraniu trybu iECO, klimatyzator pobiera minimalną ilość energii elektrycznej, w dalszym ciągu zapewniając chłodny komfort przez całą noc. Przez 8 godzin pracy w trybie chłodzenia oszczędzasz nawet do 60% energii elektrycznej.

Xtreme Save wyposażony w Midea Alpha Energi Chip pozwala na precyzyjne sterowanie. Dzięki temu przetwarzanie danych jest dokładniejsze, a przekazywanie instrukcji kompresorowi szybsze. Algorytm precyzyjnej kontroli sprawia, że urządzenie pracuje na ekstremalnie niskiej częstotliwości 12Hz, z 16–krotnie mniejszymi wibracjami w porównaniu do tradycyjnych falowników.


Breezeless+

Breezeless+ to największa innowacja na rynku urządzeń klimatyzacyjnych, zarówno pod względem technologicznym, jak i estetycznym. Urządzenie dedykowane jest tym wszystkim, którzy cenią sobie prawdziwy komfort. Ciesz się równomiernie rozprowadzonym powietrzem w promieniu 360°, najwyższą efektywnością energetyczną A+++, a także niebanalną stylistyką obudowy. Breeplus

Dostępne modele o WYDAJNOŚCI chłodniczej: 2.6 / 3.5 kW

Dzięki nowoczesnej technologii Inverter Quattro, agregaty osiągają najwyższą efektywność energetyczną - klasa A+++. Jednostka wewnętrzna wyróżnia się dwoma żaluzjami Twin Flap posiadającymi 7928 otworów, które przekształcają jednolity strumień powietrza w rozproszone strugi gwarantując przyjemne, chłodne i komfortowe środowisko. Obudowa S-wing nadaje nowoczesny i dynamiczny charakter jednostce, ale przede wszystkim umożliwia rozprowadzanie powietrza w 3 kierunkach jednocześnie, co daje uczucie nawiewu 3D.

 

 


Xtreme Save Warmer

Najnowsze rozwiązanie Midea dla ekstremalnych warunków zewnętrznych. Seria Xtreme Save Warmer gwarantuje komfort cieplny przez cały rok. Urządzenia pracując jako pompa ciepła, zapewniają ogrzewanie pomieszczeń nawet przy temperaturze powietrza poniżej -30°C. XtremeSave2

Dostępne modele o WYDAJNOŚCI chłodniczej: 2.6 / 3.5 / 5.3 / 7.0 kW

Zakres wydajności pracy urządzeń do temperatury zewnętrznej poniżej -30°C to komfort w pomieszczeniu nawet w najzimniejsze dni w roku. Jednostki zewnętrzne wyposażone w grzałkę tacy skroplin, grzałkę karteru sprężarki oraz funkcję inteligentnego defrostu zwiększają sprawność pracy w skrajnie niskich temperaturach powietrza zewnętrznego. Dzięki temu można w łatwy sposób pozbyć się zimna zewnętrznego i przygotować sprężarkę do szybkiego nagrzewania. Zwiększona powierzchnia wymiany ciepła w rurkach poprawia efektywność i umożliwia szybsze nagrzewanie.

Urządzenie zapewnia komfort cieplny przy stałej temperaturze w granicach ±0,5°C, dzięki precyzyjnemu sterowaniu mikroprocesorem falownika. Klimatyzator może z łatwością utrzymywać żądaną temperaturę, zmieniając prędkość sprężarki bez wielokrotnego jej włączania i wyłączania.

Jednostka jest ekstremalnie energooszczędna. Po wybraniu trybu iECO, klimatyzator pobiera minimalną ilość energii elektrycznej, w dalszym ciągu zapewniając chłodny komfort przez całą noc. Przez 8 godzin pracy w trybie chłodzenia oszczędzasz nawet do 60% energii elektrycznej.

footer_logo

Address: 45-570 Opole, ul. Jana Szczeszyńskiego 7
Phone: +48  664 617 795