O NAS

 

M.F KLIMA  jest oficjalnym partnerem handlowym marki ROTENSO, MIDEA I DANKIN . U nas znajdą PaństwoAir Conditioner Types Cielo klimatyzatory ścienne i sufitowe najnowszej generacji zapewniające optymalne warunki termiczne w pomieszczeniach, pełen komfort użytkowania oraz niespotykaną w innych modelach energooszczędność.

 W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo między innymi niezawodne systemy klimatyzacyjne firmy ROTENSO , SAMASUNG, MIDEA, LG,I DANKIN.

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług sprzedaży, montażu i serwisu klimatyzacji. Gdy potrzebują Państwo profesjonalnego wsparcia, mamy wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Wiemy jak zaprojektować i wykonać instalacje spełniające wszystkie wymagania klientów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców.

Wykonujemy proste układy do domów jednorodzinnych i do zakładów przemysłowych, produkcyjnych czy do biur. wydajnie,  funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonych rozwiązań, u nas dodatkowo można uzyskać je w przystępnych cenach. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klientów, dlatego u nas za jakość nie trzeba przepłacać. Działamy na terenie całego województwa Opolskiego. Zapraszamy

 

 

footer_logo

Address: 45-570 Opole, ul. Jana Szczeszyńskiego 7
Phone: +48  664 617 795